NASZA OFERTA:

Zapraszamy na zajęcia odchudzające…

…zajęcia, które nie tylko gwarantują doskonały efekt, ale również pomagają wzmocnić organizm i zadbać o ciało. W połączeniu ze zdrową, zbilansowaną dietą dają naprawdę wspaniałe efekty.
Dlaczego warto ćwiczyć z nami? Po pierwsze dlatego, że układamy ćwiczenia tak, aby utrata zbędnych kilogramów szła w parze z kształtowaniem poszczególnych partii ciała. Nasze ćwiczenia skutecznie spalają zalegającą tkankę tłuszczową i pomagają wyrzeźbić mięśnie, chroniąc ciało przed powstaniem cellulitu i wiszącą skórą.

Sylwetka, siła, sprawność, kondycja, wytrzymałość- powiedz na czym Ci zależy, oprócz schudnięcia, a my dobierzemy zestaw ćwiczeń optymalny do Twoich potrzeb. Skutecznie przyspieszymy Twój metabolizm i pomożemy Ci uzyskać wymarzony efekt. Przez cały czas będziesz pod opieką naszego trenera (a także dietetyka, jeśli tylko masz takie życzenie). Będziesz mieć więc pewność, że ćwiczenia wykonujesz prawidłowo i bezpiecznie, a stosowana dieta wspomaga proces odchudzania.

Poniżej prezentujemy treningi, które skutecznie wspierają proces odchudzania. Wśród nich z pewnością jest taki, który idealnie wpisze się w Twoje potrzeby.