separator

Dla KOGO?

Dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z treningami bądź mającymi problemy zdrowotne.

Idealny również dla osób aktywnych sportowo, które chcą poprawić wydolność oraz sprawność fizyczną.

separator
separator

Dlaczego warto?

Jest to efektywny trening całego ciała, doprowadzający w krótkim czasie do znacznej poprawy sprawności fizycznej, zdrowia i wydolności.
Efekty odczuwalne już po pierwszym treningu a widoczne po 4-6 sesjach treningowych.

separator
separator

Jakie efekty dają treningi metodą EMS?

separator

ODCHUDZANIE

Trening metodą EMS pomaga przyspieszyć metabolizm – organizm zmienia sposób wykorzystywania przyswajalnych kalorii. Dodatkowo impuls, który przenika do mięśni w trakcie treningu, intensywnie rozbija tkankę tłuszczową a to potęguje proces spalania.

BUDOWA MASY MIĘŚNIOWEJ

Dzięki treningom EMS w krótkim czasie można wypracować wymarzoną sylwetkę. Dzięki zajęciom prowadzonym pod okiem wykwalifikowanych trenerów oraz innowacyjnej metodzie EMS już po kilku treningach zauważalne są zmiany w wyglądzie oraz odczuwalna jest ogólna poprawa funkcjonowania organizmu.

POPRAWA KONDYCJI

Trening EMS w krótkim czasie poprawia ogólną sprawność i kondycję, zwiększa wytrzymałość i wydajność mięśniową, przyspiesza rozwój budowy mięśni oraz wyrównuje niedoskonałości mięśniowe.

BYĆ FIT TYLKO W 20 MIN

Dzięki treningowi EMS oszczędzasz czas! Impuls stymuluje wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe jednocześnie, dlatego trening trwa tylko 20 minut!

REDUKCJA CELLULITU

Impuls podczas treningu EMS rozbija podskórną tkankę mięśniową i pobudza układ limfatyczny, który jest odpowiedzialny za oczyszczanie organizmu z toksyn i hamowanie magazynowania komórek tłuszczowych.

OCHRONA STAWÓW

Podczas treningu nie wykorzystuje się ciężarów przez co nie istnieje obciążenie stawów i ścięgien. Dzięki temu trening EMS jest idealnym rozwiązaniem dla osób z urazami i problemami stawowymi. Trening również eliminuje ryzyko kontuzji i urazów ciała.

ZWALCZANIE BÓLÓW KRĘGOSŁUPA

Trening EMS wzmacnia mięśnie głębokie odpowiedzialne za stabilizacje kręgosłupa co w efekcie uwalnia od bólu kręgosłupa. Wszystko dzięki impulsom wysyłanym do mięśni głębokich, które powodują ich skurcz a następnie pozwalają im się głęboko rozluźnić.

POWRÓT DO FORMY PO CIĄŻY

Urodziłaś dziecko? Chcesz się pozbyć nadprogramowych kilogramów? Trening EMS jest właśnie dla Ciebie. Elektrostymulacja mięśni nie tylko je wzmacnia ale również ujędrnia skórę. Dodatkowo nie obciążamy kręgosłupa i stawów. A trening trwa tylko 20 min!

ZAPISZ SIĘ NA SWÓJ PIERWSZY TRENING JUŻ DZISIAJ!

Aby zapisać się na pierwszy trening EMS, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby umówić termin.

Imię i nazwisko*

Twój adres e-mail*

Twój numer telefonu*

Skąd dowiedziałe(a)ś się o treningu EMS?

[recaptcha theme:dark]